ADRESSE

Stav Arkitekter AS
Øvre Banegate 28
4014 Stavanger
Tlf.: 51 53 74 90
post@stavark.no

Org.nr.: 976 855 612

AKTUELT

Følg med på vår Facebook
og Instagram side

Her er en oversikt over våre ansatte. Vår kontortid er mellom 08:00 og 16:00.
Ta kontakt for en uforpliktende samtale.

Kontakt

Henning Bøe

Daglig leder / Partner

Telefon: 952 14 928
E-post: henning@stavark.no

Kontakt

Evy Eftestøl

Arkitekt MNAL / Partner /
Fagleder Arkitektur og Design

Telefon: 948 96 284
E-post: evy@stavark.no

Kontakt

Irene R. Kristiansen

Senior Arealplanlegger /
Fagleder Plan og Utvikling

Telefon: 926 39 220
E-post: irene@stavark.no

Kontakt

Mari Bråtveit

Arkitekt MNAL

Telefon: 959 69 808
E-post: mari@stavark.no

stav.turi_

Turi R. Galta

Arkitekt MNAL

Telefon: 918 76 400
E-post: turi@stavark.no

Kontakt

Guro Aanestad

Arkitekt MNAL

Telefon: 920 95 156
E-post: guro@stavark.no

Kontakt

Axel Hermanns

Arkitekt MNAL

Telefon: 466 13 963
E-post: axel@stavark.no

Kontakt

Nadine Engberding

Dipl. Ing. Arkitektur

Telefon: 977 73 984
E-post: nadine@stavark.no

stav_ida

Ida Rudshaug Hansen

Diplom Arkitekt

Telefon: 476 36 735
E-post: ida@stavark.no

Kontakt

Emil Kårhus

Ingeniør

Telefon: 932 12 318
E-post: emil@stavark.no

Kontakt

Helge Jensen

Tekniker

Telefon: 958 02 909
E-post: helge@stavark.no

Kontakt

Pål V. Dannevig

Arealplanlegger

Telefon: 472 64 477
E-post: paal@stavark.no

Kontakt

Silje Tunge

Teknisk tegner

Telefon: 473 02 493
E-post: silje@stavark.no

Kontakt

Harpa Eirikdottir

Teknisk tegner

Telefon: 411 41 618
E-post: harpa@stavark.no

stav_aase

Åse Johansen

Teknisk tegner

Telefon: 924 69 660
E-post: aase@stavark.no

Start typing and press Enter to search