Vi gleder oss å høre fra deg

Gode løsninger kommer ofte gjennom en god prat. Hvor vi skaper forståelse, kreativitet og tillit til hverandre. Ring oss da vel:)

ADRESSE

Stav Arkitekter AS
Øvre Banegate 28, 4014 Stavanger
Tlf.: 51 53 74 90
epost: post@stavark.no
Org.nr.: 976 855 612

AKTUELT

Følg med på vår Facebook
og Instagram side

Henning Bøe
Daglig leder / Partner
Telefon: 952 14 928
E-post: henning@stavark.no

Evy Eftestøl
Arkitekt MNAL /Partner
Kreativ leder
Telefon: 948 96 284
E-post: evy@stavark.no

Liv-Kristine Rud
Senior Sivilarkitekt MNAL
Gruppeleder Arkitektur
Telefon: 411 46 824
E-post: lkr@stavark.no

Irene R. Kristiansen
Senior Arealplanlegger
Gruppeleder Arealplan
Telefon: 926 39 220
E-post: irene@stavark.no

Jostein Hølland
Senior Ingeniør
Gruppeleder Prosjektering
Telefon: 905 53 909
E-post: jostein@stavark.no

Axel Hermanns
Arkitekt MNAL
Telefon: 466 13 963
E-post: axel@stavark.no

Pål V. Dannevig
Arealplanlegger
Telefon: 472 64 477
E-post: paal@stavark.no

Simon B. Bjerkestrand
Byggingeniør
Telefon: 930 57 515
E-post: simon@stavark.no

Guro Aanestad
Arkitekt MNAL
Telefon: 920 95 156
E-post: guro@stavark.no

Synnøve S. Haukland Arealplanlegger
Telefon: 930 53 861
E-post: synnove@stavark.no

Silje Tunge
Arkitekt
Telefon: 473 02 493
E-post: silje@stavark.no

Elise Junge
Arkitekt
Telefon: 922 60 689
E-post: elise@stavark.no

Harpa Eirìksdóttir
Arkitekt
Telefon: 411 41 618
E-post: harpa@stavark.no

Fabian Nienhaus
Arkitekt
Telefon: 422 29 503
E-post: fabian@stavark.no

Hilde Nessa
Arkitekt MNAL
Telefon: 959 63 122
E-post: hilde@stavark.no

Turi Rudningen
Arkitekt MNAL
(I permisjon)

Start typing and press Enter to search